Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Fontána oko

Kód: 132
Značka: Kameny.cz
€190,42 / ks €158,68 bez DPH
Skladom

Osobitá fontána Oko je vyrobená z prírodného kameňa. Je spracovaná z žuly, ktorá svojim čistým a elegantným štýlom dokonale ladí s vašou modernou záhradou. Fontána sa tak teraz môže stať skutočným srdcom nielen vašej záhrady, ale elegantne sa bude vynímať aj v priestrannej chodbe. Môžete ju teda umiestniť ako do interiéru, tak do exteriéru.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo, ktoré u nás môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačný set.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chceli by ste dať Vašej záhrade jedinečný vzhľad a vytvoriť zo svojho domova príjemné a originálne miesto? Nechajte sa inšpirovať prírodou a popustite uzdu svojej fantázii. Žula je kameňom veľmi dobre známym v Českom prostredia a do našich záhrad sa viac než hodí. Môžete ju použiť ako stavebný kameň, vhodná je tiež na dlažby. Veľmi kvalitným a elegantným spracovaním komponuje táto nádherná fontána Oko vyrobená z prírodného kameňa, práve teda zo spomínanej žuly.

Stavte na originalitu a nesmrteľnosť žuly

Pre svoje vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlhej životnosti sa žula používa ako vítaná surovina pre zveľaďovanie exteriérov i interiérov. Jej ďalšími pozitívy sú mrazuvzdornosť, farebná stálosť a jedinečný dizajn.

Veľa ľudí od žuly upúšťa, pretože je toho názoru, že žulový kameň je materiálom finančne nákladným.

Fontána Oko z prírodného kameňa je krásnym doplnkom aj dominantou každej záhradky aj terasy. Svojim prirodzeným vzhľadom a nadčasovou eleganciou predstavuje skutočnú kráľovnú vašej záhrady. Svojou výškou si vo vašej záhrade zaistí dominantné postavenie a nenechá sa prehliadnuť. Kamenné fontány pritom každej záhrade dodajú klasický vzhľad. Okrasný prírodný kameň sa vždy aspoň čiastočne líši svojou kresbou a vzorom, môžete si tak byť istí, že vaše kamenná fontána bude skutočný originál.

Kamene však hrali veľmi dôležitú úlohu aj v mytológii, rovnako ako skaly - symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Ak zakúpite fontánu z našej ponuky, môžete k nej zakúpiť zvýhodnený inštalačné set.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Rozmrr fontány: 20x26x75cm
Obsah balení: 1