Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Dlažobné kocky Mavi

Kód: 2583
Značka: Kameny.cz
€0,60 / kg €0,50 bez DPH
Vypredané

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade. Kamenné dlažobné kocky MAVI sú vyrobené z ruly, ktorá im dodáva osobitý vzhľad a tiež tvrdosť. Kocky sú predávané na váhu a 1 m² váži približne 91 kg. Stačí si teda do kalkulačky zvoliť počet m², ktoré potrebujete a všetko sa Vám na váhu vypočíta. Výhody prírodného kameňa tu nie je nutné príliš uvádzať. Len toľko: tento materiál je mimoriadne vhodný pre vedľajšie cestičky, praktickejšie a tiež štýlovejšie než piesok alebo štrk, ktorý býva bežne užívaný.

Hmotnosť kociek na 1 m² je 91 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame - ale odvážame počet m² x 91 kg. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Dlažobné kocky MAVI sú stále žiadanejším prírodným materiálom vyrobeným z ruly. Tá dodáva kockám ich osobité čaro vďaka rôznorodosti každej jednej kocky. Farba sa vždy mierne líšia a veľkosť je cca 10 x 10 cm, čo pôsobí veľmi autentickým dojmom a vytvára tak úplne originálny dlažbu. Zároveň Vám vďaka rôznym veľkostiam umožňuje využiť Vašej kreativitu.

1 m² je 9 x 9 kociek a 1 cm je vždy škára medzi nimi. 
 

Hmotnosť kociek na 1 m² je 91 kg. Kocky sú predávané na kg takže pri expedícii kocky nepočítame - ale odvážame počet m² x 91 kg.

Cesty z prírodného kameňa dávajú aj záhradke pred domom kvôli nepravidelnosti svojich foriem prírodný charakter. Je možné vybudovať aj nízke schody a dokonalý dojem robí dlažba z prírodných dlaždíc tiež v pergolách či rôznych prístreškoch v záhrade.

 

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažobné kocky
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mavi
Rozmery: 10 x 10 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Rozmery kociek: 10 x 10 cm, výška 3-5 cm
Použitie: pochôdzna aj pojazdová dlažba

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie