Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Natura - zaoblená

Kód: 7370
Novinka
Značka: Kameny.cz
€16,74 / ks €13,95 bez DPH
Skladom

Pieskovcové dosky sú vyrobené z prírodného kameňa. Jednotlivé kusy sú odĺžnikového tvaru a ich veľkosť je 60 x 40 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevažne okolo bazénov, na chodníky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov, ako zákrytové dosky alebo parapety z kameňa. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokládka je veľmi rýchla. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je taktiež neodmysliteľne spätý s designom. Ako funkčný a krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často používaný v interiéri aj exteriéri.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazénu z jeho okolia. Lem môže navazovat na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Zaoblené dosky Natura je ale možné využiť aj k mnohým iným účelom. Krásne vyzerajú ako zákrytové dosky alebo aj ako parapety. 

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej dosky Natura. Pieskovec, z ktorého je doska vyrobená a ktory pôsobí veľmi čistým a decentným dojmomVeľký potenciál je v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 60 x 40 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapet.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Rozmery: 60 x 40 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery dosky: 60 x 40 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm