Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Natura - zaoblená DOPREDAJ

Kód: 7370
Novinka
Značka: Kameny.cz
€17,20 / ks €14,33 bez DPH
2 - 4 týdny

Pieskovcové dosky sú vyrobené z prírodného kameňa. Jednotlivé kusy sú odĺžnikového tvaru a ich veľkosť je 60 x 40 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevažne okolo bazénov, na chodníky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov, ako zákrytové dosky alebo parapety z kameňa. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokládka je veľmi rýchla. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je taktiež neodmysliteľne spätý s designom. Ako funkčný a krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často používaný v interiéri aj exteriéri.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

Skladom 5 ks.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazénu z jeho okolia. Lem môže navazovat na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Zaoblené dosky Natura je ale možné využiť aj k mnohým iným účelom. Krásne vyzerajú ako zákrytové dosky alebo aj ako parapety. 

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej dosky Natura. Pieskovec, z ktorého je doska vyrobená a ktory pôsobí veľmi čistým a decentným dojmomVeľký potenciál je v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 60 x 40 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapet.

Dosku ponúkame iba v uvedených rozmeroch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Natura
Rozmery: 60 x 40 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Rozmery dosky: 60 x 40 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie