Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Crem - zaoblená

Kód: 2346
Značka: Kameny.cz
€17,50 / ks €14,58 bez DPH
do 14 dní

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej desky CREM. Veľký potenciál je  v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená a ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 61 x 33 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapety.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertínové dosky sú vyrobené z prírodného kameňa. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a oderuvzdornosťou. Jednotlivé kusy sú obdĺžnikové a ich veľkosť je 61 x 33 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevážne okolo bazénov, na chodníčky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokladanie je teda veľmi rýchle. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je neodmysliteľne spätý  s designom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Rozmery: 61 x 33 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 1
Rozmery dosky: 61 x 33 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 72 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie