Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Doska Crem - zaoblená

Kód: 2346
Značka: Kameny.cz
€20,06 / ks €16,72 bez DPH
Skladom

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej desky CREM. Veľký potenciál je  v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená a ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 61 x 33 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapety.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertínové dosky sú vyrobené z prírodného kameňa. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a oderuvzdornosťou. Jednotlivé kusy sú obdĺžnikové a ich veľkosť je 61 x 33 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevážne okolo bazénov, na chodníčky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokladanie je teda veľmi rýchle. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je neodmysliteľne spätý  s designom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Rozmery: 61 x 33 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 1
Rozmery dosky: 61 x 33 x 3 cm
Hrúbka kameňa: 3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 72 kg