Čadičová fontána Spiral

Kód: 2451
Značka: Kameny.cz
€599,45 / ks €499,54 bez DPH
Skladom

Fontány a studne patria medzi obľúbené doplnky českých aj zahraničných záhrad. Niektorí ľudia si ich kupujú predovšetkým pre okrasu, iní ich vyhľadávajú pre ich upokojujúce účinky na ľudskú psychiku. Zvuk tečúcej vody pôsobí priamo blahodárne na rozladené nervy. Vďaka fontáne si môžete vytvoriť svoj vlastný wellness kútik uprostred vašej záhrady. Započúvajte sa do zvukov prírody a pobublávajúcej vody. Uvidíte, že vás všetky starosti a stres razom opustia.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 1.000, - Sk!

Detailné informácie

Podrobný popis

Čadičová fontána Spiral je vyrobená z prírodného kameňa zvaného čadič. Ten je vo svete známy ako basalt, ktorý sa radí k tým materiálom, ktorých životnosť prekonala nielen stáročia, ale aj tisícročia. Jeho tvrdosť a obtiažna obrobiteľnosť však obmedzovala jeho väčšie rozšírenie v stavebníctve. Až v 20. storočí prinieslo tomuto kameňu ďaleko väčšiu možnosť nekovových rúd tavením a odlievaním.

Tavený čadič má všestranné použitie, a preto ho môžete v rôznych podobách nájsť prakticky vo všetkých priemyselných odvetviach. Nájdete ho ale aj v priestoroch interiérov, kde je využité jeho netradičného vzhľadu a vynikajúcich úžitkových vlastností.

Čadičovú fontánu môžeme umiestniť kamkoľvek v záhrade, do skalky, ale aj na terasu, kde jej upokojujúce šumenie prispeje k uvoľneniu mysle po náročnom dni. Zvolená fontána Spiral vyniká najmä veľmi originálnym a elegantným vzhľadom. Štýl tejto čadičové fontány je jedinečný, neobvyklý a veľmi kreatívny. Vždy sa snažíme vyberať kvalitné a zaujímavé výrobky. Záhradná fontána musí zaujať na prvý pohľad, ale pritom sa nesmie okukať.

Kamenná čedičová fontána

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Čadič
Výška fontány: 120 cm
Priemer fontány : 30 cm
Hmotnosť: cca 150 kg