Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Brix Crem - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 2706
Značka: Kameny.cz
€64,55 / balenie 0,93 m2 €53,79 bez DPH €69,41 / 1 m2
Skladom

Plánujete zmenu? Prezeráte už 10tu webovú stránku a hľadáte ten vhodný materiál pre obklad Vášho domu? Ešte Vás to hľadanie baví? My Vám to uľahčíme. Máme pre Vás ďalší travertínový obklad BRIX CREM, ktorý sa veľmi rýchlo vypredáva. Kamenný obklad je pripravený na sieťke vo formáte 30,5 x 30,5 cm, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú pokládku. Travertín sa stáva veľmi žiadaným prírodným materiálom nielen u nás, ale aj v zahraničí. Každý kameň je unikátny a práve táto mozaika vďaka nej pôsobí veľmi originálnym a elegantným dojmom. V našej ponuke nájdete tiež väčšie množstvo travertínových výrobkov, s ktorými je možné mozaiku Brix Crem kombinovať.

VZORKY si môžete objednať tu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Brix Crem je ideálnou voľbou do všetkých moderných domov aj bytov. Odolnosť tohto kameňa umožňuje využitie do náročných priestorov kuchýň a kúpeľní, kde býva tiež najčastejšie umiestňovaný. Elegantný a moderný je nový obklad BRIX CREM z prírodného kameňa, ktorý je upravený z travertínu a prichystaný vo formáte 30,5 x 30,5 cm na sieťke. Táto sieťka veľmi zjednodušuje manipuláciu s obkladmi a jej pokládku zvládnete teda aj sami. Použiť túto mozaiku môžete kdekoľvek v interiéri - kuchyne, obývacie izby, chodby, kúpeľne i toalety. Tento materiál, ako všetky ostatné, máme vystavené v našej predajni vo väčšej ploche.
Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavným argumentom pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanou vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami.

Brix Crem

Brix Crem nie je jediným produktom série Brix, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Travertínové obklady sú dnes veľmi obľúbené a žiadané. Kamenný obklad Brix Aurum sa dokonale snúbi so vzhľadom ďalších travertínových produktov ako je napríklad séria LIMATRENDO či RIO.

 Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Použitie: interiér
Rozmery: 30,5 x 30,5 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 0,837m2
Rozmer: 30,5 x 30,5cm
Hrúbka kameňa: 1 cm
Rozmer jednotlivých kamienkov: 4,7 x 2,3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 24 kg