Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Briliant Rosa - prírodný obkladový kameň - 12,495 m2 - VÝPREDAJ

Kód: 281-3S1
Novinka
Značka: Kameny.cz
€469,37 / balenie 12,495 m2 €391,14 bez DPH €37,56 / 1 m2
Vypredané

Briliant Rosa je prírodný obkladový kameň vyrobený z mramoru. Ružový mramor je pevný a stálofarebný kameň, ktorý je vďaka svojej ojedinelej farbe veľmi vyhľadávaný. Séria Briliant Rosa obsahuje modulárne obkladové kamene, vhodné pre tvorbu dizajnovo hodnotných plôch v interiéroch domov aj v komerčných priestoroch. Obkladový kameň z tejto série je tiež vhodný na použitie v exteriéroch.
Ručne narezané obdĺžniky z prírodného kameňa o rôznych dĺžkach a rovnakých výškach, sú živicou zlepené do modulov tvare "Z" s šírkou 1 - 1,5 cm tak, aby bola pokládka obkladového kameňa rýchla a jednoduchá. Všetky štyri obklady v sérii Briliant majú krásne plastický a trblietajúci sa povrch.

Obklad prodáváme po balení 12,495 m2, cena balení je 12 000 Kč.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Prírodný obkladový kameň Briliant Rosa je vyrobený z mramoru. Ružový mramor je obľúbený a žiadaný najmä kvôli svojej stálej farebnosti a pevnosti. Mramorový obklad Briliant obsahuje modulárne obkladové kamene, ktoré sú zlepené do tvaru "Z" s šírkou 1 - 1,5 cm. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.
 
Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým. Preto tiež fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architektúry a snúbi originálne ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšiou prednou výhodou prírodného kameňa je obrovská životnosť, stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo, alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri, tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale ako doplnok, ktorý túto dlažbu odlišuje od ostatných časti domu.
 

Obklad prodáváme po balení 12,495 m2, cena balení je 12 000 Kč.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Červená, Růžová, Cihlová
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 35 x 10 cm
Použití: interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 35 x 10 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Počet modulov v balení: 7 ks
Obsah balenia: 0,245 m²
Typ balenia: Kartonová krabica