Briliant Leopard - prírodný obkladový kameň - VÝPREDAJ

Kód: 281-5S1
Akcia Tip
Značka: Kameny.cz
€24,52 / balenie 0,64 m2 €20,43 bez DPH €38,31 / 1 m2
Skladom

BRILIANT LEOPARD – spoločník na úrovni

Tento obklad je pripravený v jednotlivých moduloch tak, aby práca s nimi bola jednoduchá a rýchla. Obkladový kameň Briliant Leopard je vyroben z prírodného kameňa žuly a je vhodný předovšetkým pre využite v interiéroch.

Séria Briliant Leopard obsahuje modulárne obkladové kamene, vhodné pre tvorbu designove hodnotných plôch v interiéroch domov aj v komerčných priestoroch. Obkladový kameň z tejto série je tiež vhodný na použitie v exteriéroch. Ručne narezané obdĺžniky z prírodného kameňa o rôznych dĺžkach a rovnakých výškach sú živicou zlepené do modulov tvare "Z" s šírkou 1 - 1,5 cm tak, aby bola pokládka obkladového kameňa rýchla a jednoduchá. Všetky štyri obklady v sérii Briliant sú krásne plastické a trblietajúce sa na povrchu.

Skladom 4,41 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Plánujete renováciu Vášho domu? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej domácnosti štýlovú eleganciu? Prírodný kamenný obklad má krásnu farebnosť, ktorá nielen Vašu záhradu rozžiari a dá jej úplne nové kúzlo. Každý hos't sa do Vašej záhrady zamiluje a len tak sa mu obklad neopozerá. Obklad Brilliant Leopard je živicou zlepený do modulov tvare "Z" s rovnakou výškou 20 cm, hrúbkou 1 - 1,5 cm a rôznymi dĺžkami. Využitie tohto prírodného kameňa je najbežnejšie v interiéroch, ale je tiež možné ich umiestniť do exteriéru.
 
Prírodné kamene patria medzi stále hľadanější a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobia prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte záhradu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.
 

Interiérový obklad z kamene Brilliant Leopard

Skladom 4,41 m2.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiežodborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědá, Hnědošedá, Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Tvar: Modul
Rozmery: 60 x 15 cm
Použití: interiér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulu: 60 x 15 cm
Hrúbka kameňa: 1 - 1,5 cm
Obsah balenia: 0,63 m²
Typ balenia: Kartonová krabica