Brána hladená I

Kód: 593
Značka: Kameny.cz
€165,11 / ks €137,59 bez DPH
Skladom

Krásna hladená fontána z mramoru Brána 1 je vyrobená z prírodného kameňa. Približné rozmery fontány sú 60 x 15 x 45 cm a kameň je fotený mokrý. Fotografie tejto fontány, rovnako ako všetky ďalšie produkty, sú fotené priamo na predajni, vidíte teda priamo konkrétne kusy, ktoré sú na predaj a môžete si ich tiež prísť pozrieť na našej predajni. Tieto fontány Vás jednoducho nadchnú a zamilujete sa do nich, avšak nedá sa povedať, že by sa rýchlo opozeraly. Usadením mramorové fontány do Vašej záhrady si zaistíte obdiv všetkých jej návštevníkov.

Ak zakúpite z našej ponuky fontánu a zároveň inštalačný set tu, po odoslaní objednávky Vám odpočítame 40 € !

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána z prírodného kameňa Brána hladená 1 z mramoru je krásnym doplnkom pre dom aj záhradu. Kamene hrali veľmi dôležitú úlohu v mytológii, rovnako ako skaly - symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Kamenná fontána býva veľmi často súčasťou osobitých záhrad, parkov, okolie firiem alebo námestia. Zachovávajú históriu miesta, na ktorom stojí a tým mu dodávajú jedinečnosť. V našej bohatej ponuke nájdete fontány z kameňa v mnohých tvaroch a farbách. Urobte aj vy svoju záhradu originálny a preniknete do sveta okúzľujúcich záhrad.

Leštěná fontána z mramoruZvládnem fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál : Prírodný kameň
Typ kameňa: Mramor
Rozmer fontány: 60x15x45cm
Približná hmotnosť: 45 kg
Obsah balenia: 1