Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Keramická dlažba 2 cm - Bosco Tabula Chiara 40 x 80 cm

Kód: 880/62
Novinka
Značka: Altra Pietra
€39,79 / balenie 0,64 m2 €33,16 bez DPH €62,17 / 1 m2
Na objednávku

Bosco Tabula Chiara je mrazuvzdorná keramická dlažba o síle 2 cm v moderním dekoru dřeva. Keramická dlažba je ideální volbou pro tvorbu moderních bezúdržbových ploch v exteriérech. Dlažba je kalibrovaná a protiskluzová, proto je vhodná k venkovním bazénům, na chodníky kolem domu, na venkovní schodiště a také na příjezdové komunikace či parkovací stání. Mimo jiné mezi její přednosti patří možnost pokládky na terče. Obsah dlažby v balení je 0,64 m2 a váha je 45 kg/m2

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Dlažba Altra Pietra je veľmi všestranný produkt, ktorý môžeme definovať troma charakteristickými rysmi. Krása - ktorá dodá eleganciu priestoru v interiéri aj exteriéri. Udržateľnosť - veľmi nízke náklady na údržbu dlažieb. Funkčnosť - technické vlastnosti dlažieb Altra Pietra zaručujú veľmi dlhú životnosť a ideálne parametre. V ponuke máme veľa farieb a formátov.

 

Spôsob pokládky

1. Kladenie do betónu alebo na lepidlo

Perfektné technické parametre keramických dlažieb Altra Pietra o sile 2 cm v kombinácii s pokládkou na lepidlo alebo do betónového poteru zaručujú vytvorenie veľmi odolnej povrchovej vrstvy. Tento spôsob pokládky umožňuje pohyb a parkovanie osobných automobilov a využitie dlažieb aj na vytěžovaných verejných plochách ako sú cyklotrasy, chodníky a námestia.

2. Inštalácia do štrkového lôžka

Keramické dosky sily 2 cm je možné ukladať do jemného štrkového lôžka bez nutnosti lepenia či betónovania. Jednoduchým kladením tak ihneď získate krásny protišmykový povrch odolný proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, machu a plesniam. Vedľa výroby zaujímavých dekoratívnych plôch je pokládka do štrku vhodná na miesta, kde je problém vytvoriť drenáže vody v krajine alebo v betónových povrchoch (terasy alebo balkóny).

3. Inštalácia na terče

Keramickú dlažbu Altra Pietra možno pokladať na konštrukciu terčov, ktorá sa skladá z nosných polypropylénových podpier. Podpery sú dokonale nastaviteľné a umožňujú realizáciu zvýšených podláh na takmer ľubovoľnom podklade. Tento spôsob pokládky je veľmi jednoduchý a navyše umožňuje ukrytie elektrických a vodovodných systémov do dutiny pod dlažbou.

 pokladka keramické dlažby ikona

 Terče pod keramickou dlažbu - spotřeba a rozložení

Celý sortiment terčov na pokládku keramických dlažieb nájdete tu.

Výhody keramických dlažieb 2 cm

 • Protišmykovosť
 • Zaručená trvanlivosť
 • Mrazuvzdornosť
 • Moderný design
 • Vhodné pre verejné priestory 
 • Kalibrovaný povrch 
 • Odolnosť voči chemikáliám
 • Snadná údržba
 • Všestranný produkt 
 • Odolnosť proti oderu
 • Pomer cena / kvalita 

Stonepark.cz
Firma sa špecializuje na predaj obkladov, dlažieb a sortimentu pre záhradu. Všetky ponúkané materiály nájdete vo vzorkovej predajni Stonepark.cz, ktorá sa nachádza v areáli firmy Kameny.cz. Pri návšteve našej predajne Stonepark.cz teda uvidíte nielen veľmi širokú ponuku obkladov a dlažieb, ale aj predajňu spoločnosti Kameny.cz, ktorá sa rozkladá na ploche 20.000 m².

Doprava
Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť do troch pracovných dní po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie keramické dlažby 2 cm - pochôdzna
Materiál: Keramika
Druh dlažby: Pochôdzne
Pokládka: Do lepidla - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do štrku - pochôdzíneplochy, Do lepidla - pojazdové plochy, Na terče - pochôdzne plochy
Tvar: Obdĺžnik
Použitie: Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 cm
Rozmery: 40 x 80 cm
Vzhľad: Tvár dreva
Typ materiálu: Keramika
Mrazuvzdornosť: Áno
Hrúbka dlažby: 2 cm
Formát dlažby: 40 x 80 cm
Obsah balenia: 0,64 m²
Hmotnosť m²: 45 kg
Hmotnosť palety: 800 kg
Množstvo na palete: 17,28 m²