Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Bazénový lem Helios

Kód: 1283
Značka: Kameny.cz
€35,42 / ks €29,52 bez DPH
Skladom

Bazénový lem Helios z prírodného kameňa je vyrobený z kvarcitu. Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Bazénové lemy môžu nadväzovať na okolitú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný. Bazénový lem zakryje hornú hranu bazéna a vytvorí efektné olemovanie celého obvodu. Rozdiel medzi bazénom s lemom a bez lemu je ohromujúci. Bazénový lem zvýrazní čistotu a farbu vody a bazén vyzerá ako zarámované čisté zrkadlo.

Bazénový lem ponúkame len v uvedených rozmeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénové lemy Helios z prírodného kameňa sú vyrobené z kvarcitu. Vďaka svojim zaguľateným hranám vytvára praktické a elegantné zakončenie bazéna. Rozmery kamenného lemu Helios sú 47 x 47 cm, hrúbka je 2,5 cm a približná váha jedného kusu 15 kg. Dobre sa kombinujú s kamennou dlažbou alebo kamenným kobercom s živicou. Bazénový lem Helios môžete lepiť vysoko kvalitným lepidlom Unilep S59

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanejšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb a záhrad. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň do záhrady domu plní nielen estetickú funkciu. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

 Bazénový lem ponúkame len v uvedených rozmeroch.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Rozmery: 47 x 47 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Kvarcit
Rozmery bazénového lemu: 47 x 47 cm
Hrúbka bazénového lemu: 2,5 cm
Zaoblenie: jedna strana
Približná hmostnosť: 15 kg / ks
Obsah balenia: 1