Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

3D Black - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 397
Značka: Kameny.cz
€79,92 / balenie 0,9 m2 €66,60 bez DPH €88,80 / 1 cm2
Na objednávku

Luxusná mozaika vyrobená z prírodného kameňa,ktorá dokonalo padne Vášmu novému bývaniu. Využitím toho najkvalitnejšieho materiálu dosiahnete v interiéri dokonalého a autentického vzhľadu, ktorý dotvorí upokojenú a príjemnú atmosféru Vášho domova. Výberom kamennej mozaiky napríklad ku krbu, alebo do kuchyne a kúpeľne docielite dokonalej elegancie. Jednotlivé kocky z mramoru s rozmerom 2 x 2cm sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30cm. Kocky majú rôzne výšky, preto má mozaika 3D Black výraznú plasticitu a krásny vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná a osobitá kamenná mozaika 3D Black, ktorá sa najčastejšie používa v náročných priestoroch kuchýní a kúpeľní. Celistvý dojem vzniká rôznorodosťou každého kusu mozaiky, každá kocka má odlišnú farbu aj veľkosť. Jednotlivé kúsky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm, výška je rôzna. Skvelým dojmom pôsobí tiež v blízkosti krbu, či v kombinácii s drevom. Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonické aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Mozaika z kamene 3D Black

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 0,72m2
Hmotnosť: 50kg/m2
Rozmer kameňa: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 2,5-3cm
Cena za balenie: 1 648,80 Kč s DPH