Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Mozaika z prírodného kameňa - 3D Black

Kód: 397
Značka: Kameny.cz
€79,92 / balenie 0,9 m2 €66,60 bez DPH €88,80 / 1 cm2
Na objednávku

3D Black mozaika je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z mramoru v obľúbenom antracitovom odtieni. Kamenný obklad je veľmi obľúbený v interiéri, napr. v obývacích izbách alebo kúpeľniach. Jednotlivé kocky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm s hrúbkou 1 cm. Obklad ponúkame v balení s obsahom 0,9 m2, hmotnosť balenia je 27 kg.

Obklad sa skvelo hodí do Vášho nového bývania. Využitím toho najkvalitnejšieho materiálu dosiahnete v interiéri dokonalý a autentický vzhľad, ktorý dotvorí príjemnú atmosféru Vášho domova. Výberom kamennej mozaiky napríklad ku krbu, alebo do kuchyne a kúpeľne docielite dokonalú eleganciu. Kocky majú rôzne výšky, preto má mozaika 3D Black výraznú plasticitu a krásny vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná a osobitá kamenná mozaika 3D Black, ktorá sa najčastejšie používa v náročných priestoroch kuchyní a kúpeľní. Celistvý dojem vzniká rôznorodosťou každého kusu mozaiky, každá kocka má odlišnú farbu aj veľkosť. Jednotlivé kúsky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm, výška je rôzna. Skvelým dojmom pôsobí tiež v blízkosti krbu, či v kombinácii s drevom. Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonické aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Mozaika z kamene 3D Black

Pokládka tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 0,72m2
Hmotnosť: 50kg/m2
Rozmer kameňa: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 1 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie