Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Mozaika z prírodného kameňa - 3D Aurum

Kód: 396S1
Značka: Kameny.cz
€120,47 / balenie 0,9 m2 €100,39 bez DPH €133,86 / 1 m2
Na objednávku

3D Aurum je luxusná mozaika vyrobená z prírodného travertínu v zlatých odtieňoch. Jednotlivé kocky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30cm. Jednotlivé kocky majú rôzne výšky, a preto má mozaika 3D Aurum výraznú plasticitu a krásny vzhľad. Práve vďaka tomuto efektu pôsobí obklad veľmi originálnym dojmom a má elegantný štýl. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj na dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná elegantná mozaika 3D Aurum je vytvorená z prírodného kameňa. Materiálom je travertín, ktorý sa u nás dostáva do popredia a je veľmi hojne umiestňovaný do náročných priestorov, akým môže byť napríklad kúpeľňa alebo kuchyne. Svojou dokonalou farbou odlišnou veľkosťou pôsobí veľmi dizajnovo a elegantne. Jednotlivé kocky mozaiky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm. Ich výška sa líši, a preto vytvára autentickú 3D mozaiku.

Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonickej aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Zlatá, Žltohnedá
Hrúbka: 1 cm
Rozmery: 30 x 30 cm
Séria: Aurum
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 0,9m2
Hmotnosť: 30kg/m2
Rozmer: 30x30cm
Hrúbka: 1 cm