Zákaznícka podpora:+420 606 036 633eshop@stonepark.cz

Mozaika z prírodného kameňa - 3D Aurum

Kód: 396S1
Značka: Kameny.cz
€118,67 / balenie 0,9 m2 €98,89 bez DPH €131,86 / 1 m2
Na objednávku

3D Aurum je luxusná mozaika vyrobená z prírodného travertínu v zlatých odtieňoch. Jednotlivé kocky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30cm. Jednotlivé kocky majú rôzne výšky, a preto má mozaika 3D Aurum výraznú plasticitu a krásny vzhľad. Práve vďaka tomuto efektu pôsobí obklad veľmi originálnym dojmom a má elegantný štýl. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj na dlažby vonkajšie a vnútorné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečná elegantná mozaika 3D Aurum je vytvorená z prírodného kameňa. Materiálom je travertín, ktorý sa u nás dostáva do popredia a je veľmi hojne umiestňovaný do náročných priestorov, akým môže byť napríklad kúpeľňa alebo kuchyne. Svojou dokonalou farbou odlišnou veľkosťou pôsobí veľmi dizajnovo a elegantne. Jednotlivé kocky mozaiky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm. Ich výška sa líši, a preto vytvára autentickú 3D mozaiku.

Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonickej aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Mozaiky
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Zlatá, Žltohnedá
Hrúbka: 1 cm
Rozmery: 30 x 30 cm
Séria: Aurum
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 0,9m2
Hmotnosť: 30kg/m2
Rozmer: 30x30cm
Hrúbka: 1 cm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie